منو

این متن و به 10 نفر ارسال کن تا شب یه معجزه می بینی ...!!!

متن شایعه
" سلام تو رو به امام زمان قسم می‌دم این پیام رو بخون. دختری از خوزستانم که پزشکان از علاجم ناامید شدند .شبی خواب حضرت زینب(سلام الله علیها) را دیدم در گلوم آب ریخت شفا پیدا کردم ازم خواست اینو به ۲۰ نفر بگم.
این پیام به دست کارمندی افتاد اعتقاد نداشت کارشو از دست داد . مرد دیگری اعتقاد پیدا کرد ۲۰ میلیون بدست آورد . به دست کسی دیگری رسید عمل نکرد پسرشو را از دست داد. اگر به زینب(سلام الله علیها) اعتقاد داری این پیام واسه ۲۰ نفر بفرست
۲0 روز دیگه منتظر معجزه باش اگر نرسید با این تماس بگیر: 15..........0916"
پاسخ شایعه
1. مراجع تقلید نیز در استفتایی ،این پیامک‌های زنجیره‌ای را مردود اعلام نموده اند .
2. منابع صهیونیستی خود اذعان دارند که شبانه روز در شبکه‌های اجتماعی در تلاش برای تضعیف اسلام بین مسلمانان هستند و با پیام‌های فارسی و آوردن نام پیامبر و ائمه و قرآن، و ذکر عباراتی مشابه "این را برای ۱۰ نفر بفرست تا امروز معجزه ببینی" در آخر آن ، کاربران را تشویق به ارسال مطلب می کنند .
3. در این پیام های زنجیره ای از قسم به جان پدر و مادر گرفته تا تهدید به بروز اتفاقات بد در اثر منتشر نکردن پیامها ، برای ترغیب مخاطبان به انتشار این پیامها استفاده می شود .
4. هدف اصلی این پیامها این است که با رسیدن زمان ذکر شده در متن ، خبری از معجزه یا اتفاق گفته شده نمی شود  وافراد ایمانشان را کم کم  از دست بدهند !
5. این موارد از سالها قبل رایج بوده و به صورت دستنویس و چاپی بین مردم منتشر می شده اما با گسترش شبکه های اجتماعی ، سرعت رشد و انتشار آنها هر روز بیشتر می شودکه باید از ارسال این پیامک ها جدا خودداری نمود و به سایرین نیز اطلاع رسانی نمود .

منبع:سایت شایعات